Sport- en cultuurdagen voor kinderen met gedragsproblemen
Niet alle kinderen kunnen terecht bij reguliere sport- of cultuuraanbieders. Denk hierbij aan kinderen met uitdagingen zoals gedragsproblemen, ADHD, autisme of een verstandelijke beperking. Speciaal voor deze doelgroep organiseerde IKS Zuid-Limburg in de kerstvakantie de sport- en cultuurdagen.
In samenwerking met lokale sport en cultuuraanbieders werden uiteenlopende activiteiten aangeboden. Zo konden deelnemers op 29 december kennis maken met dans, graffiti spuiten, basketbal en sportpetjes ontwerpen. Op 3 januari stonden tennis, graffiti, sportpetjes ontwerpen en voetbal op het programma.
Bekijk het terugblik op de sport- en cultuurdagen. Meer weten over sport- en cultuuraanbod voor kinderen met speciale uitdagingen? Kijk dan op Iedereen Kan Sporten Zuid-Limburg.
